Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to między innymi masaż pleców, karku, masaż kręgosłupa, w tym kręgosłupa szyjnego i kręgosłupa lędźwiowego. Każdy z oferowanych przez nas typów masażu leczniczego zawiera w sobie masaż tych części ciała.

Masaż leczniczy klasyczny


Masaż leczniczy klasyczny w SIMA Studio to zabieg, który koi chroniczny ból, rozluźnia napięte mięśnie i przywraca ciału pełną sprawność. Masaż ten korzystnie wpływa na ogólne samopoczucie oraz poprawne funkcjonowania konkretnych partii i jest ukierunkowany na przyczynę dolegliwości bólowych.

WięcejMasaż Gua-Sha


Gua-sha w SIMA Studio to efektywna technika masażu terapeutycznego, która wywodzi się z tradycyjnej chińskiej sztuki leczenia. Masaż jest doskonałym antidotum na silne bóle w obrębie układu mięśniowo-powięziowego. Wykonywany jest przy pomocy specjalnego narzędzia, które umożliwia ukrwienie tkanek.

Więcej

Masaż tkanek głębokich


Masaż tkanek głębokich w SIMA Studio to zabieg, którego celem jest rozluźnienie napiętych mięśni, czego głównymi przyczynami są przemęczenie i stres. Masaż efektywnie redukuje ograniczenia w ruchomości stawów i przywraca ulgę w stanach bólowych, związanych z zablokowanymi odcinkami kręgosłupa czy karku.

Więcej